Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Z-P PLUS 13kg Zobacz większe

Z-P PLUS 13kg

Nowy produkt

114,92 zł netto

141,35 zł brutto

Silny, wysoce skoncentrowany, alkaliczny myjący preparat o właściwościach pianotwórczych. Zawiera środki pow.- czynne skutecznie usuwające zanieczyszczenie tłuszczów i substancji smolistych, w piecach, grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Silny, wysoce skoncentrowany, alkaliczny myjący preparat o właściwościach pianotwórczych. Zawiera środki pow.- czynne skutecznie usuwające zanieczyszczenie tłuszczów i substancji smolistych, w piecach, grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach. W wyniku zastosowania oryginalnej formuły preparat posiada doskonałe właściwości emulgujące i rozpuszczające. Z łatwością usuwa zanieczyszczenie popożarowe. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na alkalia. Posiada atest PZH.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej (czas kontaktu 15min) - do mycia pianowego w stosunku: 40ml/1l wody. Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

10 innych produktów w tej samej kategorii: