Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Skup, odbiór i oczyszczanie oleju posmażalniczego

Drugim filarem działalności, którym zajmuje się firma F.H.U.P Ekol jest recykling i odzysk tłuszczy roślinnych, które powstają w postaci odpadów podczas produkcji żywności i przetwórstwa spożywczego.

Firma jest zakładem, którego technologia wdrożona została, aby spełniać najwyższe standardy recyklingu i odzysku odpadów przeznaczonych do ponownego wykorzystania w branży przemysłu naftowego jako komponent do produkcji biopaliw. Ten sektor działalności polega na bezpośrednim odbiorze i transporcie powstałych odpadów do naszego zakładu unieszkodliwiania. Współpracujemy i odbieramy również poprodukcyjne tłuszcze od mniejszych Firm, które zajmują się tylko zbiórką w/w odpadów. Posiadamy swój transport w postaci specjalistycznych samochodów dostawczych i ciężarowych przystosowanych do przewozów. Dysponujemy wyspecjalizowaną i wyszkoloną kadrą pracowniczą w dziedzinie odbioru, transportu i unieszkodliwiania.

Jesteśmy jedną z wiodących Firm w kraju jeśli chodzi o tą branżę.

DZIAŁAMY SZYBKO I PROFESJONALNIE.

Wystawiamy niezbędne i wymagane przez WIOŚ i Sanepid dokumenty.

Posiadamy decyzję i wszelki pozwolenia na :

- transport

- magazynowanie

- przetwarzanie odpadów

Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami pod numerem BDO 000004784.

W trosce o Naszych Klientów poszerzyliśmy zakres swojej działalności o zbiórkę i i recykling odpadów KAT. 3 jak również wszelkiego rodzaju odpadów gastronomicznych , kuchennych organicznych i nieorganicznych.

Swoją działalnością wspieramy szeroką pojętą ochronę środowiska, przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „ RATUJMY ŚRODOWISKO”.