Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
K-P 20kg Zobacz większe

K-P 20kg

Nowy produkt

126,00 zł netto

154,98 zł brutto

Kwaśny preparat pianowy, szczególnego przeznaczenia dedykowany do odkamieniania i nabłyszczania powierzchni i urządzeń w przemyśle spożywczym. Z powodzeniem można stosować do: stali nierdzewnej, porcelany, ceramiki, metali, terakoty, lastrico czy plastiku.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuKwaśny

OPIS:

Kwaśny preparat pianowy, szczególnego przeznaczenia dedykowany do odkamieniania i nabłyszczania powierzchni i urządzeń w przemyśle spożywczym. Z powodzeniem można stosować do: stali nierdzewnej, porcelany, ceramiki, metali, terakoty, lastrico czy plastiku. Nie używać na powierzchnie wykonane z żeliwa, stali zwykłej, cynku, miedzi oraz marmuru.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: - do mycia ręcznego w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 5-20min); - do mycia pianowego w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 15min, temperatura 20-40st C). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

10 innych produktów w tej samej kategorii: