Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Cl-P Plus 24kg Zobacz większe

Cl-P Plus 24kg

Nowy produkt

149,28 zł netto

183,61 zł brutto

Wysokopieniący, alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący z dodatkiem aktywnego chloru, przeznaczony do pianowego mycia podłóg ścian, stołów, blatów i urządzeń oraz maszyn w przemyśle spożywczym oraz obiektach użyteczności publicznej. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia z tłuszczu, białka i krwi.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Wysokopieniący, alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący z dodatkiem aktywnego chloru, przeznaczony do pianowego mycia podłóg ścian, stołów, blatów i urządzeń oraz maszyn w przemyśle spożywczym oraz obiektach użyteczności publicznej. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia z tłuszczu, białka i krwi. Likwiduje przebarwienia mytych powierzchni pochodzących od substancji organicznych. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH (podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk).

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej (czas kontaktu 10-20min) do mycia ręcznego w stosunku: 20ml/1l wody; do mycia pianowego w stosunku: 35ml/1l wody. Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

10 innych produktów w tej samej kategorii: