Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Z-P SUPER PLUS 13kg Zobacz większe

Z-P SUPER PLUS 25kg

Nowy produkt

192,89 zł netto

237,25 zł brutto

Wysoce skoncentrowany, alkaliczny preparat myjący o bardzo dużej sile działania i właściwościach pianotwórczych. Z powodzeniem usuwa wszelkie zabrudzenia olejowe, zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste w piecach, grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach, komorach wędzarniczych.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Wysoce skoncentrowany, alkaliczny preparat myjący o bardzo dużej sile działania i właściwościach pianotwórczych. Z powodzeniem usuwa wszelkie zabrudzenia olejowe, zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste w piecach, grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach, komorach wędzarniczych. W wyniku zastosowania oryginalnej formuły preparat posiada doskonałe właściwości emulgujące i rozpuszczające. Z łatwością usuwa zanieczyszczenie popożarowe. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH. Preparat wielokrotnie silniejszy w działaniu od środka Z-P-PLUS, tylko do użytku profrsjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej (czas kontaktu 10-20min, temp. 60-80 st C) - do mycia pianowego w stosunku: 40-50ml/1l wody. Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

10 innych produktów w tej samej kategorii: