Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
K-P PLUS 24kg Zobacz większe

K-P PLUS 24kg

Nowy produkt

151,27 zł netto

186,06 zł brutto

Najmocniejszy na rynku, wysokopieniący, kwaśny preparat szczególnego przeznaczenia dedykowany do usuwania najtrwalszego kamienia wapiennego, kotłowego, czy rdzy z urządzeń w przemyśle spożywczym.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuKwaśny

OPIS:

Najmocniejszy na rynku, wysokopieniący, kwaśny preparat szczególnego przeznaczenia dedykowany do usuwania najtrwalszego kamienia wapiennego, kotłowego, czy rdzy z urządzeń w przemyśle spożywczym. Bezkonkurencyjny w odkamienianiu przedmiotów i maszyn. Z powodzeniem można stosować do: stali nierdzewnej, porcelany, ceramiki, metali, terakoty, lastrico czy plastiku. Polecany wszędzie tam, gdzie inne odkamieniacze sobie nie radzą. Nie używać na powierzchnie wykonane z żeliwa, stali zwykłej, cynku, miedzi oraz marmuru.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: - do mycia ręcznego w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 5min); - do mycia pianowego w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 10min). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

10 innych produktów w tej samej kategorii: