Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Środek do czyszczenia grilla 1L Zobacz większe

Środek do czyszczenia grilla 1L

Nowy produkt

14,64 zł netto

18,01 zł brutto

Skoncentrowany środek do czyszczenia grilla o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu i zadymień. Doskonały do mycia grilla, rusztów, komór wędzarniczych, piekarników, kominków, czy piecyków.

Więcej szczegółów

Wartość pH13

pH13

Skoncentrowany środek do czyszczenia grilla o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu i zadymień. Doskonały do mycia grilla, rusztów, komór wędzarniczych, piekarników, kominków, czy piecyków. Zalecany w warunkach przemysłowych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste (zwęglone węglowodany, białka, tłuszcze) pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą. Zawiera inhibitory korozji i toleruje twardą wodę. Posiada neutralny zapach. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na alkalia. Certyfikowany Świadectwem Jakości Zdrowotnej NIZP- PZH/2015.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść na czyszczoną powierzchnię niewielką ilość preparatu za pomocą gąbki lub spryskiwacza, odczekać od 2-5 minut, po czym zmyć powierzchnię bieżącą wodą i wytrzeć do sucha.

3 innych produktów w tej samej kategorii: