Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Środek do odtłuszczania 5L Zobacz większe

Środek do odtłuszczania 5L

Nowy produkt

40,83 zł netto

50,22 zł brutto

Gotowy do bezpośredniego użycia preparat w sprayu do usuwania wszelkich tłustych plam, olejowych zabrudzeń i substancji smolistych. Nowoczesna formuła gwarantuje usunięcie bieżących zabrudzeń z zatłuszczonych naczyń kuchennych, okapów kuchennych, blatów, stołów, posadzek i ścian.

Więcej szczegółów

Wartość pH11

pH 11

Gotowy do bezpośredniego użycia preparat w sprayu do usuwania wszelkich tłustych plam, olejowych zabrudzeń i substancji smolistych. Nowoczesna formuła gwarantuje usunięcie bieżących zabrudzeń z zatłuszczonych naczyń kuchennych, okapów kuchennych, blatów, stołów, posadzek i ścian. Atomizer dozuje odpowiednią dawkę płynu i umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Nie stosować na podłogi drewniane, panele, stal, aluminium, farby olejne. Produkt certyfikowany Świadectwem Jakości Zdrowotnej NIZP- PZH (WENA-DGR-1).

SPOSÓB UŻYCIA:

Spryskać gotowym roztworem zabrudzoną, zatłuszczoną powierzchnię, odczekać kilka minut, po czym spłukać ciepłą wodą/ wytrzeć do sucha. 

3 innych produktów w tej samej kategorii: