Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Środek do gruntownego czyszczenia pieców (Z-P PLUS) 10L Zobacz większe

Środek do gruntownego czyszczenia pieca (Z-P PLUS) 10L

Nowy produkt

99,40 zł netto

122,26 zł brutto

Silny, wysoce skoncentrowany, alkaliczny myjący środek do czyszczenia pieca o właściwościach pianotwórczych dedykowany przede wszystkim do mycia pieców. Zawiera środki pow.- czynne skutecznie usuwające zanieczyszczenie tłuszczów i substancji smolistych, w grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach, czy komorach wędzarniczych.

Więcej szczegółów

Wartość pH14

pH14

Silny, wysoce skoncentrowany, alkaliczny myjący środek do czyszczenia pieca o właściwościach pianotwórczych dedykowany przede wszystkim do mycia pieców. Zawiera środki pow.- czynne skutecznie usuwające zanieczyszczenie tłuszczów i substancji smolistych, w grillach, rusztach, kominkach, piekarnikach, czy komorach wędzarniczych. W wyniku zastosowania oryginalnej formuły preparat posiada doskonałe właściwości emulgujące i rozpuszczające. Z łatwością usuwa zanieczyszczenie popożarowe. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na alkalia. Certyfikowany Świadectwem Jakości Zdrowotnej NIZP- PZH/2015.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej (czas kontaktu 15min) - do mycia pianowego w stosunku: 40ml/1l wody. Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

3 innych produktów w tej samej kategorii: