Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
K-NP 24kg Zobacz większe

K-NP 24kg

Nowy produkt

124,10 zł netto

152,64 zł brutto

Kwaśny, niepianowy preparat do odkamieniania urządzeń na bazie kwasu fosforowego i azotowego, szczególnie zalecany do systemu CIP, do zastosowania w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Powoduje pasywacje powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuKwaśny

OPIS:

Kwaśny, niepianowy preparat do odkamieniania urządzeń na bazie kwasu fosforowego i azotowego, szczególnie zalecany do systemu CIP, do zastosowania w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Powoduje pasywacje powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej. Posiada silne właściwosci utleniające. Nie nalezy go stosować na powierzchnie z marmuru, cynku, zwykłej stali i stali ocynkowanej. Zalecane jest stosowane do stali nierdzewnej i plastiku. W mniejszych stężeniach może być użyty do aluminium i miedzi.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: - do mycia ręcznego w stosunku: 10-100ml/1l wody, (czas kontaktu 30-60min); - do obiegu w stosunku: 10-20ml/1l wody, (czas kontaktu 5-30min). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

5 innych produktów w tej samej kategorii: