Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Z-NP PLUS 25kg Zobacz większe

Z-NP PLUS 25kg

Nowy produkt

144,75 zł netto

178,04 zł brutto

Silny, alkaliczny, niepieniący preparat przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuZasadowy

OPIS:

Silny, alkaliczny, niepieniący preparat przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym. Specjalna formuła preparatu oparta na mocnych zasadach oraz niejonowych środkach powierzchniowo- czynnych umożliwia szybkie i sprawne usuwanie nierozpuszczalnych w wodzie zanieczyszczeń pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (np.: oleje, tłuszcze), a także syntetycznego (np.: smary). Produkt charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami dyspergowania w przypadku nieczystości olejowo-tłuszczowych. Dedykowany do mycia w systemach CIP w różnych działach sektora spożywczego, m.in. w czyszczeniu zbiorników oraz pojemników w myjniach tunelowych. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH (podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk).

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: do obiegu w stosunku: 35ml/1l wody, (czas kontaktu 20min); do natrysku w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 2min).

5 innych produktów w tej samej kategorii: