Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Cl-NP 12kg Zobacz większe

Cl-NP 24kg

Nowy produkt

187,82 zł netto

231,02 zł brutto

Chlorowy, alkaliczny, niskopieniący środek do mycia pojemników, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Chlorowy, alkaliczny, niskopieniący środek do mycia pojemników, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych. Charakteryzuje się bardzo silnymi właściwościami myjącymi i wybielającymi. Skutecznie działa na bakterie i drożdże- działanie potwierdzone badaniami. Stężenia można kontrolować na podstawie przewodności właściwej. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH (podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk). Tylko do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: do obiegu w stosunku: 45ml/1l wody, (czas kontaktu min 15min, temperatura min 20st C). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

5 innych produktów w tej samej kategorii: