Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Płyn do mycia podłóg 10L Zobacz większe

Płyn do mycia podłóg 20L

Nowy produkt

121,56 zł netto

149,52 zł brutto

Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia podłóg. Doskonale radzi sobie z powierzchnią z płytek ceramicznych, gresu, terakoty w domach, hotelach, biurach, halach sportowych, a także obiektach spożywczych.  Dedykowany szczególnie do silnych zabrudzeń- w dużym stężeniu idealnie doczyszcza fugi.

Więcej szczegółów

Wartość pH12

pH12

Skoncentrowany preparat do gruntownego czyszczenia podłóg. Doskonale radzi sobie z powierzchnią z płytek ceramicznych, gresu, terakoty w domach, hotelach, biurach, halach sportowych, a także obiektach spożywczych.  Dedykowany szczególnie do silnych zabrudzeń- w dużym stężeniu idealnie doczyszcza fugi. Preparat odporny na twardą wodę, nie pozostawia smug i nie tworzy przebarwień. Szybko odparowuje z mytych powierzchni, pozostawiając świeży zapach. Stosować na posadzki odporne na alkalia.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować do mycia ręcznego i maszynowego. Do codziennego użytku, stosować rozcieńczenie od 5 ml do 100 ml na 1 litr wody.

8 innych produktów w tej samej kategorii: