Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Płyn do MASZYNOWEGO mycia podłóg 10L Zobacz większe

Płyn do MASZYNOWEGO mycia podłóg 11 kg

Nowy produkt

54,01 zł netto

66,43 zł brutto

Niezwykle wydajny niskopieniący środek przeznaczony do maszynowego mycia posadzek. Posiada doskonałe właściwości myjąco-odtłuszczające. Doskonała kombinacja środków zasadowych i środków powierzchniowo czynnych pozwala na dokładne rozpuszczanie i emulgowanie wszelkich cząstek brudu.

Więcej szczegółów

Wartość pH12

pH 12

Niezwykle wydajny niskopieniący środek przeznaczony do maszynowego mycia posadzek. Posiada doskonałe właściwości myjąco-odtłuszczające. Doskonała kombinacja środków zasadowych i środków powierzchniowo czynnych pozwala na dokładne rozpuszczanie i emulgowanie wszelkich cząstek brudu. Przeznaczony do wszystkich typów maszyn sprzątających. Doskonały do codziennego mycia jak i okresowego. Dedykowany do mycia dużych powierzchni np.: hale, magazyny, supermarkety. Nie stosować na drewniane podłogi.

SPOSÓB UŻYCIA:

Mycie codzienne: stosować roztwór 1-3 %

Mycie gruntowne : stosować roztwór10-15%-nanieść gotowy roztwór na mytą powierzchnię na czas 10min, a następnie szorować.

8 innych produktów w tej samej kategorii: