Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
WC toaleta żel 5L Zobacz większe

WC żel do toalety 5L

Nowy produkt

29,90 zł netto

36,78 zł brutto

Skoncentrowany, żel do toalety środek odkamieniający do doczyszczania i gruntownego mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, kamienia kotłowego, do odrdzewiania i odkamieniania starych, zniszczonych urządzeń sanitarnych: muszle klozetowe, pisuary, bojlery, nagrzewnice.

Więcej szczegółów

Wartość pH1

pH 1

Skoncentrowany, żel do toalety środek odkamieniający do doczyszczania i gruntownego mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, kamienia kotłowego, do odrdzewiania i odkamieniania starych, zniszczonych urządzeń sanitarnych: muszle klozetowe, pisuary, bojlery, nagrzewnice. Polecany do utrzymania higieny w sanitariatach i higieny kuchennej. Nie stosować koncentratu na powierzchnie emaliowane, niklowane chromowane; nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni pokrytej roztworem roboczym. Dzięki gęstej konsystencji długo utrzymuje się na mytych powierzchniach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść preparat na zardzewiałą/zakamienioną powierzchnię, pozostawić na okres 2- 5 minut i spłukać silnym strumieniem wody. W razie konieczności czynność powtórzyć.

5 innych produktów w tej samej kategorii: