Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
WC toaleta żel 1L Zobacz większe

WC toaleta żel 1L

Nowy produkt

9,42 zł netto

11,59 zł brutto

Skoncentrowany, silny środek odkamieniający do doczyszczania i gruntownego mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, kamienia kotłowego, do odrdzewiania i odkamieniania starych, zniszczonych urządzeń sanitarnych: muszle klozetowe, pisuary, bojlery, nagrzewnice.

Więcej szczegółów

Wartość pH1

pH 1

Skoncentrowany, silny środek odkamieniający do doczyszczania i gruntownego mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Zalecany do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, kamienia kotłowego, do odrdzewiania i odkamieniania starych, zniszczonych urządzeń sanitarnych: muszle klozetowe, pisuary, bojlery, nagrzewnice. Polecany do utrzymania higieny w sanitariatach i higieny kuchennej. Nie stosować koncentratu na powierzchnie emaliowane, niklowane chromowane; nie dopuścić do wyschnięcia powierzchni pokrytej roztworem roboczym. Dzięki gęstej konsystencji długo utrzymuje się na mytych powierzchniach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść preparat na zardzewiałą/zakamienioną powierzchnię, pozostawić na okres 2- 5 minut i spłukać silnym strumieniem wody. W razie konieczności czynność powtórzyć.

5 innych produktów w tej samej kategorii: