Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Uniwersalny płyn do powierzchni zmywalnych 5L Zobacz większe

Uniwersalny płyn do powierzchni zmywalnych 5L

Nowy produkt

29,90 zł netto

36,78 zł brutto

Nowoczesny, uniwersalny, skoncentrowany preparat czyszczący do każdej powierzchni zmywalnej odpornej na działanie wody. Szczególnie polecany do codziennego mycia powierzchni ścian, sufitów, podłóg. Idealnie nadaje się do mycia szkła, gładkich i porowatych tworzyw sztucznych, ceramiki, płytek szkliwionych, powierzchni z kamienia, lastrico, linoleum, w tym grzejników, ram okiennych, blatów itp.

Więcej szczegółów

Wartość pH10

pH10

Nowoczesny, uniwersalny, skoncentrowany preparat czyszczący do każdej powierzchni zmywalnej odpornej na działanie wody. Szczególnie polecany do codziennego mycia powierzchni ścian, sufitów, podłóg. Idealnie nadaje się do mycia szkła, gładkich i porowatych tworzyw sztucznych, ceramiki, płytek szkliwionych, powierzchni z kamienia, lastrico, linoleum, w tym grzejników, ram okiennych, blatów itp. Produkt certyfikowany Świadectwem Jakości Zdrowotnej NIZP- PZH (WENA-ALLAP-1).

SPOSÓB UŻYCIA:

W zależności od stopnia zabrudzenia mytej powierzchni, stosować w rozcieńczeniach od 30-200 ml/ 1 litr wody. Po użyciu wytrzeć lub spłukać do sucha

2 innych produktów w tej samej kategorii: