Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Płyn do zmywarek Cl 10L Zobacz większe

Płyn do zmywarki Cl 10L

Nowy produkt

112,00 zł netto

137,76 zł brutto

Skoncentrowany płyn do zmywarki, chlorowy do maszynowego mycia naczyń we wszelkiego rodzaju zmywarkach gastronomicznych. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące nawet zaschniętych resztek żywności, skutecznie doczyszcza osady po kawie czy herbacie, doskonale radzi sobie z tłustymi plamami.

Więcej szczegółów

Wartość pH14

OPIS:

pH14

Skoncentrowany płyn do zmywarki, chlorowy do maszynowego mycia naczyń we wszelkiego rodzaju zmywarkach gastronomicznych. Preparat posiada bardzo dobre właściwości myjące nawet zaschniętych resztek żywności, skutecznie doczyszcza osady po kawie czy herbacie, doskonale radzi sobie z tłustymi plamami. Odznacza się wysoką skutecznością nawet przy twardej wodzie. Posiada właściwości wybielające. Zalecany do tak zwanej białej porcelany.  Zaleca się używać z Nabłyszczaczem do naczyń linii WENA-CHEM.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wlać płyn do urządzenia dozującego zmywarki. Dozowanie 1-3 % na cykl.

8 innych produktów w tej samej kategorii: