Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Środek do dezynfekcji DEZ-OL PLUS op.5 l Zobacz większe

Środek do dezynfekcji DEZ-OL PLUS op.5 l

Nowy produkt

72,80 zł netto

78,62 zł brutto

Preparat w płynie na bazie alkoholu etylowego (70%) do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni. Działa grzybobójczo, wirusobójczo i bakteriobójczo- działanie potwierdzone badaniami mikrobiologicznymi- produkt zarejestrowany jako biobójczy w URPB.

Więcej szczegółów

Preparat do szybkiej dezynfekcji ,szczególnie zalecany do procesów odkażania  w zakładach przetwarzających żywność, w kuchniach przemysłowych, w sklepach: do dezynfekcji lad, blatów i stołów, do dezynfekcji sanitariatów: kabin prysznicowych, desek toaletowych itp.Produkt nadaje się również do dezynfekcji przedmiotów w gospodarstwie domowym, oraz rękawiczek założonych na dłonie.Posiada neutralny zapach i duże zdolności penetracji.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść preparat na dezynfekowaną, czystą powierzchnię, odczekać 5min i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Nie spłukiwać!

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym 0631/TP/2020

30 innych produktów w tej samej kategorii: