Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Aktywna piana 5,5kg Zobacz większe

Aktywna piana 5,5kg

Nowy produkt

72,83 zł netto

89,58 zł brutto

Skoncentrowany, dwuskładnikowy, zasadowy preparat do mycia maszyn przemysłowych, samochodów transportu ciężkiego, plandek, kontenerów i innych mocno zabrudzonych powierzchni.

Więcej szczegółów

Wartość pH14

OPIS:

Skoncentrowany, dwuskładnikowy, zasadowy preparat do mycia maszyn przemysłowych, samochodów transportu ciężkiego, plandek, kontenerów i innych mocno zabrudzonych powierzchni. Doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenie drogowe, pozostałości po produktach ropopochodnych oraz tłuszczach. Posiada doskonałe właściwości rozpuszczające i emulgujące. Efekt aktywnej, długo utrzymującej się piany gwarantuje dokładną penetrację mytych powierzchni.

SPOSÓB UŻYCIA:

Wstrząsnąć przed użyciem, w celu uzyskania jednorodnego roztworu. Preparat stosowany w postaci piany jak i oprysku. Do lancy pianotwórczej zaleca się rozcieńczenie produktu 1:2-3. Przygotowanym roztworem pokryć równomiernie czyszczoną powierzchnię, odczekać 2-3 minuty, a następnie obficie spłukać. Do mycia wstępnego zaleca się rozcieńczenie 1:70, do mycia zasadniczego 1:20. W okresie letnim stosować na powierzchnie schłodzone lub w zacienieniu. W niskich stężeniach unikać długotrwałego kontaktu z aluminium i jego stopami. Elementy plastikowe zaleca się po nałożeniu preparatu, przetrzeć gąbką lub szmatką.

2 innych produktów w tej samej kategorii: