Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

O Nas

Firma

Firma Ekol jest wyłącznym producentem i dystrybutorem profesjonalnych preparatów chemicznych marki Wena-Chem, dla przemysłu spożywczego i gastronomii, które spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Płyny oparte są na nowoczesnych formułach i zapewniają wysoki stopień domycia na poziomie HACCP. Jako producenci możemy zapewnić konkurencyjne ceny.

Produkty

W gamie naszych produktów oprócz środków stosowanych w usługach branży HoReCa, znajdują się specjalistyczne preparaty dedykowane dla przemysłu mięsnego, mleczarskiego, rybnego, piwowarskiego, piekarniczego czy cukierniczego, wydajnie wspomagające utrzymanie obowiązujących norm higieny stanowiska pracy, urządzeń, otoczenia i personelu.

Nasza oferta poszerza się ciągle o nowe wyroby opracowywane z wykorzystaniem najnowszych surowców chemicznych. Siedziba Firmy znajduje się w Krępie powiat Poddębicki, województwo łódzkie

Na stronie wykorzystano ikony Freepik ze strony www.flaticon.com na licencji CC 3.0 BY