Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
OXY 10kg Zobacz większe

OXY 10kg

Nowy produkt

38,78 zł netto

47,70 zł brutto

Dezynfekujący płyn przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni kontaktujących się z żywnością w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz do dezynfekcji wody płuczącej. Preparat na bazie nadtlenku wodoru idealnie sprawdza się w przemyśle mięsnym, mleczarskim, piekarniczym, cukierniczym, browarniczym czy też warzywnym.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuNeutralny

OPIS:

Dezynfekujący płyn przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni kontaktujących się z żywnością w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz do dezynfekcji wody płuczącej. Preparat na bazie nadtlenku wodoru idealnie sprawdza się w przemyśle mięsnym, mleczarskim, piekarniczym, cukierniczym, browarniczym czy też warzywnym. Zalecany do dezynfekcji obiegowej, natryskowej, zanurzeniowej powierzchni kontaktujących się z żywnością, w tym do zbiorników, rurociągów, pojemników, urządzeń i narzędzi. Nie pieni się i może być używany zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Polecany również jako dodatek wzmacniający własności myjące roztworów na bazie ługu sodowego. Tylko do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dezynfekcja powierzchni: cyrkulacja (obieg otwarty), zanurzenie, natrysk: 20 ml na 1 litr wody; dezynfekcja wody płuczącej: 10-15ml na 1 litr wody.

15 innych produktów w tej samej kategorii: