Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
K-NP. SUPER PLUS DEZ 25kg Zobacz większe

K-NP SUPER PLUS DEZ 25kg

Nowy produkt

107,52 zł netto

132,25 zł brutto

Super mocny, zaawansowany, niskopieniący, kwaśny preparat przeznaczony do skutecznego i szybkiego usuwania najtrwalszego kamienia oraz wieloletnich złogów wapiennych. Wysoce wydajny, bezkonkurencyjny również w rozpuszczaniu rdzy w obiegach wodnych układów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuKwaśny

OPIS:

Super mocny, zaawansowany, niskopieniący, kwaśny preparat przeznaczony do skutecznego i szybkiego usuwania najtrwalszego kamienia oraz wieloletnich złogów wapiennych. Wysoce wydajny, bezkonkurencyjny również w rozpuszczaniu rdzy w obiegach wodnych układów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Doskonale radzi sobie także z usuwaniem kamienia piwnego, czy też drożdży. Zalecany dla przemysłu spożywczego, browarów, mleczarni, ubojni, przetwórni środków spożywczych. W stężeniu roboczym można stosować do aluminium. Nie używać do powierzchni nieodpornych na działanie silnych kwasów (marmuru, miedzi, kamionki, stali ocynkowanej). Dedykowany do ekstremalnie zniszczonych instalacji CIP z osadami wapniowo-kamiennymi i białkowymi. Zawiera w składzie środek biobójczy. Tylko do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: do namaczania w stosunku: 20ml/1l wody, (czas kontaktu 1-60min); do obiegu w stosunku: 15-20ml/1l wody, (czas kontaktu 1-30min). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

15 innych produktów w tej samej kategorii: