Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Cl-NP PLUS 10kg Zobacz większe

Cl-NP PLUS 10kg

Nowy produkt

26,34 zł netto

32,40 zł brutto

Silny, chlorowy, alkaliczny, skoncentrowany środek do mycia pojemników, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Silny, chlorowy, alkaliczny, skoncentrowany środek do mycia pojemników, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych. Charakteryzuje się bardzo silnymi właściwościami myjącymi i wybielającymi. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH (podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk).

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: do natrysku w stosunku: 10ml/1l wody, (czas kontaktu 2min); do obiegu w stosunku: 15ml/1l wody, (czas kontaktu 10-20min). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

15 innych produktów w tej samej kategorii: