Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Cl-NP. 1 11kg Zobacz większe

Cl-NP 1 24kg

Nowy produkt

55,20 zł netto

67,90 zł brutto

Chlorowy, alkaliczny, niepieniący środek do mycia, dezynfekcji oraz wybielania pojemników w tunelu, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych.

Więcej szczegółów

Rodzaj produktuAlkaliczny

OPIS:

Chlorowy, alkaliczny, niepieniący środek do mycia, dezynfekcji oraz wybielania pojemników w tunelu, kotłów, kadzi, zbiorników oraz innych powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Dzięki synergicznemu działaniu alkaliów i aktywnego chloru doskonale sprawdza się w układach zamkniętych CIP i zmywarkach przemysłowych. Stężenia można kontrolować na podstawie przewodności właściwej. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na wysokie pH (podłogi drewniane, panele, aluminium, farby olejne, cynk). Tylko do użytku profesjonalnego.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozcieńczyć produkt w wodzie pitnej: do obiegu w stosunku: 45ml/1l wody, (czas kontaktu min 15min, temperatura min 20st C). Po wyznaczonym czasie spłukać myte powierzchnie ciepłą wodą pitną.

15 innych produktów w tej samej kategorii: